TANI KLEJ DO ZANĘT

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 22, kwiecień 2013 Poprawiono: środa, 12, grudzień 2018 norbert

Każdy kto bierze udział w zawodach wędkarskich nie raz musiał korzystać z kleju wędkarskiego . Podobnie wszyscy , którzy używają zanęt na łowiskach z bieżącą wodą muszą ją dokleić aby zaraz po wrzuceniu nie odpłynęła z łowiska . Oczywiście taki klej można kupić w prawie każdym sklepie wędkarskim . Kosztują w granicach od 6 zł do kilkudziesięciu złotych za 1 kg opakowanie . Szczerze powiedziawszy zawsze lubiłem szukać zamienników ogólnie dostępnych , bo czasami można zapomnieć kupić a nie każdy ma sklep wędkarski pod nosem . Poza tym osobiście wolę wiedzieć co wsypuje do swojej zanęty .

Moim sposobem na doklejanie zanęt to mielone płatki owsiane . Wystarczy wsypać do młynka do mielenie kawy i już po kilkunastu sekundach mamy mąkę , która ma lekki zapach(ryby go lubią) i klei bardzo dobrze . Oczywiście zawsze zostaje troszkę grubszych frakcji  ,ale to akurat rybom nie przeszkodzi bo nieraz czytałem o nęceniu ryb płatkami owsianymi .Poza tym takie białe frakcje czasami dodatkowo przywabiają ryby podobnie jak chlebek fluo .

POLECAM ! Ostatnio dokleiłem swoją zanętę takim klejem na zawodach w Pawłowicach na stawie "Pośrednik" 21 kwietnia 2013 .

logo amivet2.jpg
logo amivet2.jpg
photos111.jpg
Monday the 13th - .