WYNIKI MISTRZOSTW KOŁA PZW "PERKOZ" PONIEC

Drukuj
Utworzono: niedziela, 05, maj 2013 Poprawiono: środa, 12, grudzień 2018 norbert

Tak zaciętej rywalizacji w Mistrzostwach "Perkoza" nie pamiętam a łowię w tym kole 10 sezon . Przed drugą turą jeszcze sprawa była otwarta . Oczywiście było kilku faworytów  , oczywiście mówię tu o zdobywcach 3 najlepszych miejsc w sektorach na Łęgoniu . Ze względu na super sezon dużo ludzi widziało wśród faworytów Pawła Sibińskiego , który w Łęgoniu był 4 w sektorze czyli mógł śmiało walczyć o podium . Ale niestety Porąbka wiosną bywa nieobliczalna , a szczególnie po zarybieniu dużymi rybami ( karp , lin) . Na dodatek tegoroczna zima pomieszała w zegarach biologicznych wszystkim rybom . Leszcze i płocie równocześnie mają wysypkę tarłową i nikt nie wie do końca czy płoć już się wytarła czy jeszcze nie .

No i stało się . Część faworytów nie zawiodła , reszta popłynęła .Na dodatek trzech pierwszych zawodników po dwóch turach miała 5 pkt !!! Mistrzem Koła "Perkoz" na rok 2013 dzięki największej sumie wag z dwóch tur ( przy liczeniu wyników było trochę zamieszania , ale już wszystko zostało potwierdzone i te wyniki podane na zbiórce po zawodach były dobre ) został Waldemar Walczak . Drugie miejsce zajął zwycięzca dzisiejszej tury Paweł Sibiński a trzecie miejsce przypadło zasłużenie  koledze , który ma w tym roku rewelacyjny początek sezonu Piotrowi Musielakowi .

W kategorii Kadet nie było niespodzianek . Wygrywając po raz drugi Natalia Mikołajczak zapewniła sobie Mistrzostwo Koła 2013 . Drugie miejsce zajął debiutant w naszym kole Bartłomiej Nowacki ( urwał 2 karpie na bata 5m ) .Na trzecim miejscu podium stanął Gabriel Musielak .

Imienne statuetki zostaną wręczone na następnych zawodach z cyklu GP "Perkoza"  - 2 czerwca .

Zwycięzcom GRATULUJEMY !!! A przegrani głowa do góry odkujecie sobie na następnych zawodach na jeziorze Ziemnickim ;)))

Tabela z pełnymi wynikami Mistrzostw pojawi się wkrótce .